O firmie

Założony w 1992 roku, nasz biznes pierwotnie koncentrował się na produkcji innowacyjnej odzieży ochronnej dla sektora budowlanego. Z czasem, nasza działalność ewoluowała, obejmując szerszy zakres usług i produktów. Obecnie, w ramach naszego nowego sklepu, skupiamy się wyłącznie na marce IRUDEK, uznawanym ekspertem w dziedzinie sprzętu do pracy na wysokości.

Nasza współpraca z IRUDEK pozwala nam oferować specjalistyczny sprzęt, który jest nie tylko zgodny z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, ale również zaprojektowany z myślą o komforcie i efektywności użytkowników. Produkty IRUDEK, od uprzęży po systemy zabezpieczające, są idealnym wyborem dla profesjonalistów pracujących na wysokościach w różnych branżach.

Od początku naszej działalności, naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości. Współpracując z IRUDEK, kontynuujemy tę misję, oferując naszym klientom sprzęt, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i wydajność. Zapraszamy do naszego nowego sklepu, gdzie znajdziesz kompleksową ofertę produktów IRUDEK, dostosowanych do Twoich specyficznych potrzeb w zakresie pracy na wysokości.

 

Irudek to niezależne, rodzinne przedsiębiorstwo założone w 1990 r. w Tolosie, mieście położonym w Kraju Basków, którego misją jest „tworzenie innowacyjnych i wysokiej jakości produktów na każdą kieszeń”. Produkty firmy Irudek wyróżnia innowacyjność oraz maksymalny komfort. Irudek ma certyfikat ISO 9001:2015 wydany przez TÜV SÜD Management Service, który gwarantuje wysoką jakość naszych procesów.
Realizując nasze motto, staliśmy się jednym z największych producentów sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, lin asekuracyjnych oraz innych zabezpieczeń do prac na wysokościach, co pozwoliło nam uzyskać pozycję lidera w branży systemów chroniących przed upadkiem z wysokości.


Aktualnie Irudek Group prowadzi dwie marki.
Irudek: sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości oraz linie asekuracyjne.

Irudek Protection: kaski ochronne, sprzęt chroniący drogi oddechowe oraz ubrania ochronne.


Firma Irudek aktualnie posiada oddziały w ponad 40 krajach. Wciąż poszerza grono swoich klientów i realizuje swój główny CEL, jakim jest bycie marką rozpoznawalną na całym świecie. Obecnie w skład Irudek Group wchodzą: Irudek Spain (centrala), Irudek Italy, Irudek India i Irudek Brazil. Mamy biura również na Litwie, w Portugalii, Polsce, Singapurze i Kolumbii.

NAJWAŻNIEJSZE WARTOŚCI Irudek to zaangażowanie, wysoka jakość, dążenie do doskonałości, uczciwość oraz poczucie odpowiedzialności za przyszłość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl